Alternatywne metody powiększania penisa

Jak już pisaliśmy wcześniej, najskuteczniejszą metodą na powiększanie członka są tabletki zaprezentowane w naszym serwisie. W tym dziale opiszemy jednak inne metody, tak żebyście mieli jakieś porównanie.

Ćwiczenia:
Według informacji zamieszczanych w internecie ćwiczenia najlepiej rozpocząć od gorącego kompresu (pomaga rozszerzyć naczynia i tkanki, zwiększa także dopływ dotlenionej krwi do penisa). Ćwiczenia składają się z rozciągania (wykonywane do kilku razy dziennie):
– penis powinien znajdować się w stanie ?spoczynku?
– główkę penisa należy uchwycić za pomocą kciuka i pierwszymi trzema palcami nachwytem…średni palec powinien obejmować penisa naokoło poniżej jego główki.
– chwytając penisa w ten sposób, należy go powoli i delikatnie rozciągać kilkukrotnie w etapach po 10-25 sek.
– po rozciąganiu uderzaj kilka ? kilkanaście razy penisem o nogę (celem jest przywrócenie krążenia w członku)

Operacja powiększania penisa:
Podczas zabiegu chirurgicznego wydłużania członka nacina się wiązadła, łączące prącie z kością łonową, przez co członek opuszcza się i wydaje przez to dłuższy. Tego typu operacje są bardzo kosztowne. Niestety oprócz znacznych kosztów mogą pojawić się różne powikłania (np. problemy z erekcją)

Extendery:
Za pomocą tego typu urządzeń można wydłużyć penisa do około 2 cm. Extendery są skuteczne jednak kłopotliwe w użytkowaniu. Proces wydłużania trwa nawet powyżej pół roku, gdzie w tym czasie urządzenie musi być używane codziennie po kilka godzin. Produkty tego typu znaleźć można w sklepie: klik

Pompki do penisa:
Pompka próżniowa oprócz zastosowania jakim jest wydłużenie penisa służy również jako urządzenie do leczenia impotencji. Na polskim rynku najczęściej dostępne są urządzenia składające się z akrylowego cylindra oraz pompy. Działanie pompki powoduje zasysanie powietrza, znajdującego się w pojemniku. W sklepach internetowych można kupić pompki ręczne i pompki z silniczkiem elektrycznym. Pompki można kupić tutaj: klik

intymnosc